Çfarë po ndodh? Blindohet Shtëpia e Bardhë

Publikuar tek: bota, më 23:53 23-02-2018 Çfarë po ndodh? Blindohet Shtëpia e Bardhë

Shtëpia e Bardhë është bllokuar pasi një automjet ka arritur të thyej pengesën e sigurisë.

Kaq ka mjaftuar që Shtëpia e Bardhë në SHBA të bllokohet nga policët e sigurisë. Makina drejtohej nga një femër.

Incidenti ndodhi gjatë kohës që Presidenti Donald Trump ishte në takim me kryeministrin australian Malcolm Turnbull. 

Screenshot_16.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010504961013794
array(1) { ["section"]=> string(48) "cfare-po-ndodh-blindohet-shtepia-e-bardhe-111259" }