Çfarë po ndodh? Kryeministria rrethohet nga dhjetëra makina të rralla (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:03 23-04-2019 Çfarë po ndodh? Kryeministria rrethohet nga dhjetëra makina të rralla (FOTO)

Dhjetëra makina klasike dhe të rralla kanë nisur të ekspozohen në këto momente në sheshin përpara Kryeministrisë.

Newsbomb.al ka siguruar ekskluzivisht foto të makinave të ekspozuara, ku bien në sy mjete të vjetëra të llojit Mercedes Benz, Rolls Royce, Ford Mustang, Porsche etj.

Makinat e veçanta do të vizitohen nga nesër nga qytetarët, interesimi i të cilëve ka qenë i lartë që sonte në mbrëmje sapo mjetet e markat botërore kanë nisën të ekspozohen, raporton newsbomb.al.

FOTO EKSKLUZIVE TË SIGURUARA NGA NEWSBOMB.AL:

58381270_457772404960958_3221666264493588480_n.jpg57605215_405437263521084_2385998884347314176_n.jpg58576546_345367539661975_3709015413296726016_n (1).jpg57578722_1041179136065735_8111853192347648000_n.jpg58576546_345367539661975_3709015413296726016_n.jpg58372471_447683792641592_2375332255758286848_n.jpg57598413_621592081587318_2753837991158874112_n.jpg57623793_2045626429075526_2952576547535454208_n.jpg58461749_415941125620159_5458938304055476224_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032358884811401
array(1) { ["section"]=> string(80) "cfare-po-ndodh-kryeministria-rrethohet-nga-dhjetera-makina-te-rralla-foto-161605" }