Çfarë po ndodh me Rita Orën? Këngëtarja shfaqet ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:48 13-02-2017 Çfarë po ndodh me Rita Orën? Këngëtarja shfaqet ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim (Foto)

Ylli i muzikës pop, Rita Ora siç duket ka pësuar një transformim të madh në fytyrën e saj.

Ish-gjyqtarja e X-Factor kohët e fundit është shfaqur me një pamje ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim. Rita i ka lënë pa fjalë të gjithë në tapetin e kuq në Los Angelos dhe të gjithë i kishin sytë nga ajo pasi siç shkruan ‘Mirror’ dukej e panjohur për publikun.

rita44.jpg

rita2.jpg

rita3.jpg

rita4.jpg

rita5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040280818939209
array(1) { ["section"]=> string(93) "cfare-po-ndodh-me-rita-oren-kengetarja-shfaqet-ndryshe-nga-c-jemi-mesuar-ta-shohim-foto-68580" }