Çfarë po ndodh me Selena Gomez? Këngëtarja habit me këtë foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:46 06-02-2017 Çfarë po ndodh me Selena Gomez? Këngëtarja habit me këtë foto

Selena Gomez ka habitur me një foto të publikur nga vet këngëtarja në rrjetet sociale.

Ajo është fotografuar mes tre çifteve të dashuruara, ndërsa duket e mërzitur dhe vetëm mes tyre. Por çfarë ka dashur të thotë këngëtarja me këtë foto? Mos vallë do jetë vet në këtë Shën Valentin? 

selena.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056013107299805
array(1) { ["section"]=> string(66) "cfare-po-ndodh-me-selena-gomez-kengetarja-habit-me-kete-foto-67898" }