Çfarë po ndodh me skuadrat shqiptare? Një tjetër trajner jep DORËHEQJEN (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 23:45 15-09-2018 Çfarë po ndodh me skuadrat shqiptare? Një tjetër trajner jep DORËHEQJEN (FOTO)

Drita nuk e ka nisur shumë mirë kampionatin dhe pak ditë më parë ka dhënë dorëheqjen trajneri, ndërsa tani sapo ka dhënë dorëheqjen drejtori sportiv Fisnik Kërçeli.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë kampionët e Kosovës në një postim në rrjetin social “Facebook”.

“Faleminderit Fis! Ju ishit njëri nga njerzit që kontribuan shumë që ëndrra e dashamirëve të klubit të realizohet”, shkruhet ndër të tjera në njoftimin e klubit.

Kujtojmë që Drita sot ka humbur nga Feronikeli në transfertë 4-0.

Screenshot_2.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089809894561768
array(1) { ["section"]=> string(82) "cfare-po-ndodh-me-skuadrat-shqiptare-nje-tjeter-trajner-jep-doreheqjen-foto-134472" }