Çfarë po përgatit Partia Demokratike? Xhelal Mziu zbulon planin... (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 17:11 20-10-2019 Çfarë po përgatit Partia Demokratike? Xhelal Mziu zbulon planin... (FOTO) Xhelal Mziu, Lulzim Basha

Partia Demokratike duket se po planifikon zhvillimin e protestave masive në të gjithë vendin.

Ish-deputeti i PD-së, Gent Strazimiri e pohoi një gjë të tillë ditën e djeshme, duke u shprehur se protestat do të nisin për të mos ndalur deri në rrëzimin e qeverisë së kryeministrit Edi Rama.

Por këtë e përforcon më tepër edhe postimi në rrjetet sociale i ish kryebashkiakut të Kamzës, Xhelal Mziu. Ai ka shpërndarë një fotografi ku duket harta e Shqipërisë dhe në çdo qytet ka mesazhin “Rama ik”.

“Të gjithë shqiptarët RAMA IK. Protesta masive si në vitin '90 për rrëzimin e bustit Rama, për shpëtimin e Shqipërisë,” shkruan Mziu.

sdfsdfsdgwegghw3gh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.091614007949829
array(1) { ["section"]=> string(74) "cfare-po-pergatit-partia-demokratike-xhelal-mziu-zbulon-planin-foto-182807" }