Çfarë s’u pa, Sazan Guri prek me dorë Erion Veliajn, tension në dhomën e grimit (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 12:09 01-03-2016

Kjo është ajo çfarë s’u pa mbrëmë në ekranin e “Opinion” nga përplasja e ambientalistit Sazan Guri dhe kryebashkiakut Erion Veliaj për këndin e lojërave te Parku i Liqenit.

Fjalori degjeneroi dhe Guri e quajti Veliajn “të sëmurë” por mesa duket debati ka vijuar edhe në dhomën e grimit ku duket qartë sesi ambientalisti i kërkon llogari duke e kapur me duar prej krahu e xhakete kryebashkiakun. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094928741455078
array(1) { ["section"]=> string(89) "cfare-s-u-pa-sazan-guri-prek-me-dore-erion-veliajn-tension-ne-dhomen-e-grimit-video-33908" }