Çfarë shkruante Berisha muaj më parë për ‘trenin e Elvana Gjatës’ dhe si sulmonte Edi Ramën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:38 25-10-2016

Videoklipi i këngëtares Elvana Gjata, “Lejla”, ka tërhequr shumë vëmendje për shkak edhe të një treni me ngjyrë lejla.

Por ky tren ka tërhequr vëmendjen shumë përpara se videoklipi të publikohej, atëherë kur Elvana zhvillonte xhirimet e tij.

Dikush i kishte dërguar ish-kryeministrit Sali Berisha një foto të trenit me ngjyrë lejla dhe ai nuk ngurroi të akuzonte kryeministrin. “Tani partia siçiliste ka dhe trenin e vet mavi”, shkruante Berisha në “Facebook” më 31 gusht, por portalet publikuan menjëherë të vërtetën që fshihej pas këtij treni. 

Lexo edhe:

Sali Berisha akuzon Ramën për trenin lejla, por fajin e ka ...Elvana (Foto)

Treni, helikopteri dhe varka me ngjyrë lejla, ja si u xhirua klipi i Elvana Gjatës

Screenshot_12.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010081052780151
array(1) { ["section"]=> string(95) "cfare-shkruante-berisha-muaj-me-pare-per-trenin-e-elvana-gjates-dhe-si-sulmonte-edi-ramen-57387" }