‘Çfarë shteti’, Paloka ironizon qeverinë: Evitoni pickimet e mushkonjave se nuk ka vaksina

Publikuar tek: barometri, më 08:09 18-08-2018 ‘Çfarë shteti’, Paloka ironizon qeverinë: Evitoni pickimet e mushkonjave se nuk ka vaksina

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka ironizuar Ministrinë e Shëndetësisë dhe Bashkinë e Tiranës, në një postim të tijin.

 

“O cfare shteti... Pas Velines qe ben deklarata nga bashkia te tipit :” Kur bie shi merrni cadra me vete “ apo :”Kur bie termet mos qendroni ne shtepi”, ka shkruar Paloka.

Gjithashtu, ai ka shtuar se në një këshillë nga institucionet e Ministrisë së Shëndetësisë, shkruhej se: “Qe mos ju kapin ethet e Nilit evitoni pickimet e mushkonjave...vaksina nuk ka.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035773992538452
array(1) { ["section"]=> string(93) "cfare-shteti-paloka-ironizon-qeverine-evitoni-pickimet-e-mushkonjave-se-nuk-ka-vaksina-131457" }