Çfarë tha stjuardesa për Rita Orën që e pushuan nga puna

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:54 27-08-2017 Çfarë tha stjuardesa për Rita Orën që e pushuan nga puna

Një stjuardesë në Virgina ka humbur punën e saj pas një postimi që ka bërë në rrjetin e saj social Facebook për Rita Orën.

Charlotte Whittingham e ka përshkruar këngëtaren si një “pikturë vaji mhanitëse” si edhe e quajti si “të përsosur” dhe “të mrekullueshme”.

Ky postim ka ardhur pasi stjuardesa i shërbeu yllit të popit gjatë një fluturimi nga Londra në Los Angeles.

Por dy javë më shumë Charlotte deklaron se mori një njoftim disiplinor për shkeljen e ligjeve të mbrojtjes së të dhënave dhe diskutimin mbi pasagjerët VIP.

Asaj iu kërkua që të jeptë dorëheqjen pas 12 muajve punë në Virgin Atlantic.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023159980773926
array(1) { ["section"]=> string(62) "cfare-tha-stjuardesa-per-rita-oren-qe-e-pushuan-nga-puna-90364" }