Çfarë u lexua më shumë te ‘Showbizi’ në Newsbomb: Këto janë 5 lajmet më të klikuara të 2016-ës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:11 31-12-2016 Çfarë u lexua më shumë te ‘Showbizi’ në Newsbomb: Këto janë 5 lajmet më të klikuara të 2016-ës

Showbizi është një kategori që tërheq kryesisht të rinj, megjithatë lexuesit te Newsbomb i përkasin të gjitha moshave.

Ka qenë largimi i “Doktorit” nga moderimi i Fiks Fare lajmi që ka tërhequr më shumë vëmendje në 2016-ën në këtë kategori, ndërsa pretendohej se ai mund të transferohej në një televizion tjetër.

Martesa e djalit të Ylli Ndroqit është lajmi i dytë më i lexuar, i pasuar nga “sfida” e Aurela Gaçes me kampionin Keta, sjellja e femrave dhe meshkujve kur janë të dashuruar sipas shenjës së zodiakut dhe sërish fotot nga dasma e djalit të Ylli Ndroqit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16994214057922
array(1) { ["section"]=> string(97) "cfare-u-lexua-me-shume-te-showbizi-ne-newsbomb-keto-jane-5-lajmet-me-te-klikuara-te-2016-es-64326" }