Çfarë veshën dy gratë ndër më të pasurat në Shqipëri Vjollca dhe Lori Hoxha në dasmën mbrëtërore (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 06:36 09-10-2016 Çfarë veshën dy gratë ndër më të pasurat në Shqipëri Vjollca dhe Lori Hoxha në dasmën mbrëtërore (FOTO)

Kjo është mënyra si janë veshur dy gratë ndër më të pasurat në Shqipëri: Vjollca dhe Lori Hoxha. Vjollca Hoxha,  aksionerja e Top Channel, siç duket në foton e publikuar nga revista Class,  ka zgjedhur një fustan njëngjyrësh, ndërsa vajza e saj e madhe, Lori e njohur si fashioniste një fustan po të gjatë, por me dizenjo lulesh. Lori ka flokët lëshuar dhe një look elegant. Ato kanë hyrë në Pallat kapur prej dore si dy motra.

Në sy ka rënë edhe gazetari Blendi Fevziu me bashkëshorten e tij Ines.

Është konsideruar si ngjyra e luksit, e mbretërisë, e shkëlqimit, e pasurisë, e pasionit dhe romancës… Me lejla vishesheshin mbretëreshat për të treguar fuqinë e tyre përballë të gjithë të pranishmëve në ҫdo event.

Ndaj lejlaja nuk kishte si të ishte e rastësishme edhe për bashkëshorten e Blendi Fevziut.

lor.jpg

ines.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014021873474121
array(1) { ["section"]=> string(107) "cfare-veshen-dy-grate-nder-me-te-pasurat-ne-shqiperi-vjollca-dhe-lori-hoxha-ne-dasmen-mbreterore-foto-55554" }