Cheese Challenge, ky është trendi i ri i internetit! (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:22 11-03-2019 Cheese Challenge, ky është trendi i ri i internetit! (VIDEO)

Viral është bërë trendi i ri në internet ku prindërit i hedhin djathë fëmijëve të tyrë në fytyrë dhe reagimi i tyre shkakton shumë të qeshura.

 

Fëmijë të çdo moshe, nga foshnje deri në 16-17 vjeç, behën pjesë e Cheese Challenge teksa prindërit e tyre duhet i hedhin një fetë djathi në fytyrë dhe i filmojnë. Pas kësaj ata duhet t’i kërkojnë një personi tjetër që ta bëjë këtë tek fëmijët e tij.

Tashmë video të tilla janë bërë virale në internet dhe reagimi i njerëzve në rrjetet sociale nuk mungon. Presim që edhe prindërit shqiptarë të ndjekin këtë trend dhe të bëhen pjesë e sfidës me videot e tyre.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013379096984863
array(1) { ["section"]=> string(63) "cheese-challenge-ky-eshte-trendi-i-ri-i-internetit-video-155963" }