Chelsea Clinton bëhet nënë për herë të tretë, zbuloni emrin e veçantë që i ka vendosur djalit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:59 22-07-2019 Chelsea Clinton bëhet nënë për herë të tretë, zbuloni emrin e veçantë që i ka vendosur djalit

Vajza e ish-presidentit Bill Clinton dhe ish-sekretari i shtetit Hilari Klinton, Chelsea Clinton është bërë nënë për të tretën gjatë ditës së sotme.

Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin, Jasper.

Lajmin e ka dhënë vetë Chelsea përmes një statusi në ‘Twitter’.

Kujtojmë që ajo është e martuar prej vitesh me Marc Mezvinsky dhe kanë tre fëmijë.

  Screenshot_13.png

Chelsea-Clinton-Marc-Mezvinsky-with-daughter-Charlotte-along-with-Bill-and-Hillary-Clinton.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070140361785889
array(1) { ["section"]=> string(99) "chelsea-clinton-behet-nene-per-here-te-trete-zbuloni-emrin-e-vecante-qe-i-ka-vendosur-djalit-173016" }