Chelsea mbyll një tjetër transferim, Brozovic largohet nga Interi

Publikuar tek: sport, më 22:53 29-08-2016 Chelsea mbyll një tjetër transferim, Brozovic largohet nga Interi

Chelsea ka mbyllur marrëveshjen me Interi për blerjen e mesfushorit Marcelo Brozovic. Plot 25 milion euro do derdhen në arkat e klubit milanez, nga anglezët e Chelsea.

Sipas Goal.com, marrëveshja midis dy klube tashmë është mbyllur por kanë mbetur disa detaje për të përcaktuar mes lojtarit dhe klubit londinez.

Me ardhjen e lojtarëve të rinj në Milano, 23 vjeçari kishte shumë pak hapësira dhe për shkak të moshës së re, aktivizimi në Premier League është një mundësi e shkëlqyer për të.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025490045547485
array(1) { ["section"]=> string(70) "chelsea-mbyll-nje-tjeter-transferim-brozovic-largohet-nga-interi-51242" }