Chris Brown del më në fund nga shtëpia, policia fillon bastisjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:52 30-08-2016 Chris Brown del më në fund nga shtëpia, policia fillon bastisjen

Reperi amerikan Chris Brown ka dalë pas disa orësh nga shtëpia e tij ku qëndronte i rrethuar nga forca të shumta policie.

Ai u rrethua në vilën e tij pas një telefonate te “911”, nga Miss Kalifornia, e cila tha se këngëtari e kishte kërcënuar me pistoletë pas një debati në shtëpinë e tij. Gjatë rrethimitm, mediat amerikane raportuan se Brown hodhi nga dritarja disa çanta të mbushura me armë dhe drogë.

Screhj7j77j7j7t_1.jpg

Pranë Brown, në foto me kapele të kuqe duket avokati mbrojtës ndërsa policia i tregon urdhrin për bastisjen e shtëpisë.

Screensjjyyjyjyjkoot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051005125045776
array(1) { ["section"]=> string(69) "chris-brown-del-me-ne-fund-nga-shtepia-policia-fillon-bastisjen-51369" }