Chris Brown prezanton për herë të parë vajzën që e njohu vetëm pak kohë më parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:41 17-04-2015 Chris Brown prezanton për herë të parë vajzën që e njohu vetëm pak kohë më parë

Chris Brown ka prezantuar për herë të parë vajzën e tij 10 muajshe Royality. Ai shihet duke e mbajtur vogëlushen  në prehër. Ka një muaj që këngëtari ka zbuluar se ka një vajzë.

Ai i ka kërkuar mamasë së Royality-t, Nia Amey që ajo të transferohet nga Texasi në Las Angelos dhe Chris të mund të qëndrojë më shumë me vajzën e tij. Në këtë rast Chris i ka ofruar Nias që t’i paguajë shtëpinë nëse zhvendoset.

Nia ka qenë mike e Chris për një kohë të gjatë dhe janë parë për herë të fundit bashkë në një festë në Los Angelos në Maj të vitit 2013. Ndërkohë ajo ka qenë duke e rritur vajzën me një tjetër mashkull, i cili mendohej të ishte babai i Royality-t.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017207860946655
array(1) { ["section"]=> string(84) "chris-brown-prezanton-per-here-te-pare-vajzen-qe-e-njohu-vetem-pak-kohe-me-pare-9041" }