Chris Brown promovon këngëtarin shqiptar, ka edhe një pyetje interesante

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:49 14-10-2016

@stanaj when will we be able to sing like this to the ladies again?!!

A video posted by 1 YOU ❤️ 2 HATE (@chrisbrownofficial) on

Reperi i njohur amerikan, Chris Brown ka promovuar artistin e ri me origjinë shqiptare, Albert Stanajn.

Brown ka publikuar në profilin e tij në Instagram një video të Stanajt duke kënduar, ndërsa bën edhe një pyetje interesante.

“Kur do të mund t’u këndojmë sërish vajzave në këtë mënyrë?”-, pyet Chris Brown duke iu referuar performancës së shkurtër por me plot pasion të Albert Stanajt.

22 vjeçari ka marrë më parë mbështetjen e Justin Bieber dhe Kim Kardashian, ndërsa rruga drejt suksesit duket e afërt.

Lexo edhe:

Këngëtari shqiptar Stanaj prezanton këngën e parë dhe është tepër “Romantike” (Audio)          

Justin Bieber mbështet artistin shqiptar Albert Stanaj

Shqiptari që ka bërë për vete Kim Kardashian

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.35184001922607
array(1) { ["section"]=> string(77) "chris-brown-promovon-kengetarin-shqiptar-ka-edhe-nje-pyetje-interesante-56154" }