Christian Totti bën të harrohet i ati, magjepset La Liga

Publikuar tek: sport, më 00:15 30-12-2017 Christian Totti bën të harrohet i ati, magjepset La Liga

Francisko Toti i dha lamtumirën futbollit në mbyllje të sezonit 2016-2017.

Por duket se nuk do të kalojë shumë kohë, deri sa të shohim një tjetër “Toti” që të bëjë mrekullira me topin në fushën e blertë.

Bëhet fjalë për Christian Totti këtë herë. Djaloshi 12 vjeçar luan me ekipet e moshave të Romës dhe paraqitjet e tij kanë rënë në sy menjëhreë nga specialistët e futbollit, duke e cilësuar atë si një pasardhës të denjë të të atit.

Vlerësimi pozitiv është shprehur nga vetë La Liga, e cila profilin saj në Twitter ka postuar një foto të Christian Totti me diçiturën, “Bëmë baba të të ngjaj. Futbolli rrej në venat e tij”.

Screenshot_27.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086669921875
array(1) { ["section"]=> string(62) "christian-totti-ben-te-harrohet-i-ati-magjepset-la-liga-104884" }