Chuck Norris pëson dy atakë kardiak brenda 1 ore, dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: bota, më 22:57 27-08-2017 Chuck Norris pëson dy atakë kardiak brenda 1 ore, dërgohet me urgjencë në spital

Aktori hollivudian Chuck Norris, ka pësuar dy atakë në zemër brenda 45 minutave. Mediat raportojnë se aktori amerikan, protagonist i filmit ‘Ëalker Texas Ranger’, është goditur nga dy sulme në zemër në Las Vegas, ku dhe ndodhej me bashkëshorten e tij.

Kjo ka ndodhur mes mbrëmjes së 16-17 korrikut, por lajmi u bë i ditur vetëm pak ditë më parë nga sajti amerikan ‘Radar Online’, sipas të cilit aktori ishte shumë pranë vdekjes.

“Chuck Norris pa vdekjen me sy”, shkruan sajti  amerikan, i cili pretendon se e ka dëgjuar lajmin nga një burim i afërt me aktorin 77-vjeçar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Donald Trump do vizitojë Teksasin e goditur nga uragani Harvey
Përmbytjet katastrofike në Sierra Leone, shkon në 1 mijë numri i viktimave »
Article Logic
Execution time: 0.010266065597534
array(1) { ["section"]=> string(85) "chuck-norris-peson-dy-atake-kardiak-brenda-1-ore-dergohet-me-urgjence-ne-spital-90370" }