Çiftet e showbiz-it që e shijojnë 'ndryshe' ndeshjen Kosovë-Shqipëri (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:39 13-11-2015 Çiftet e showbiz-it që e shijojnë 'ndryshe' ndeshjen Kosovë-Shqipëri (Foto)

Gjatë ditës së sotme, me interes të madh janë ndjekur edhe postimet e bëra në rrjetet sociale nga personazhet e showbiz-it shqiptar dhe sidomos nga ato çifte ku partnerët janë nga Shqipëria apo Kosova.

Vesa Luma dhe Big Basta ishin të pranishëm në stadiumin e Prishtinës për të ndjekur nga afër ndeshjen miqësore Kosovë-Shqipëri. Vesa mbante shallin e Shqipërisë në qafë, ndërsa Big Basta atë të Kosovës.

Edhe çifti tjetër, Marina Vjollca me Getoar Selimin janë fotografuar së bashku në Prishtinë, ku ishte bukuroshja nga Shqipëria ajo që mbante në dorë, shallin me simbolet e Kosovës.

vesa.png

foto.jpg

marina2_1447423101-2073722.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023933172225952
array(1) { ["section"]=> string(77) "ciftet-e-showbiz-it-qe-e-shijojne-ndryshe-ndeshjen-kosove-shqiperi-foto-25363" }