Çifti bën seks në publik, kalimtari i gjuan me biçikletë kokës (Video, pamje ekstreme)

Publikuar tek: bota, më 21:56 10-07-2017 Çifti bën seks në publik, kalimtari i gjuan me biçikletë kokës (Video, pamje ekstreme)

Duket se qytetarët në SHBA nuk po e durojnë më shthurrjen në masë të të rinjve që gjithnjë e më shumë filmohen duke bërë seks në publik.

Pas një incidenti ku policia i qëlloi me armë një çifti që po kryenin marrëdhënie në publik, një qytetar ka shprehur revoltën e tij në një mënyrë krejt origjinale.

Ai ka pikasur një çift duke bërë seks në park, dhe është afruar e i ka qëlluar me biçikletën e tij.

Video është bërë virale në internet ndërsa mijëra qytetarë e kanë përgëzuar atë për gjestin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja transmeton "live" vdekjen tragjike, makina bëhet copash
Horror në plazh, peshkaqeni kafshon të riun »
Article Logic
Execution time: 0.010966062545776
array(1) { ["section"]=> string(88) "cifti-ben-seks-ne-publik-kalimtari-i-gjuan-me-biciklete-kokes-video-pamje-ekstreme-85704" }