Çifti 'gay' adoptojnë binjakët me aftësi të kufizuara dhe shkojnë në Disneyworld, gjatë udhëtimit i ndodh e papritura

Publikuar tek: bota, më 17:47 05-11-2019 Çifti 'gay' adoptojnë binjakët me aftësi të kufizuara dhe shkojnë në Disneyworld, gjatë udhëtimit i ndodh e papritura

Një familje 'gay' me binjakët e tyre të adoptuar, të cilët janë me aftësi të kufizuara kanë bërë një udhëtim luksoz në Disneyworld.

Mirëpo jo gjithçka ka shkuar si duhet dhe udhëtimi i tyre është shndërruar në makth.

Çifti tregon për 'The Mirror' se fëmijët e tyre kanë gjetur në dhomën e hotelit buburreca, instalime elektrike dhe një prezervativ të përdorur në shtrat.

'Ne kemi rezervuar me qëllim këtë vendpushim dhe kemi shpenzuar një shumë të madhe parash për ta bërë atë të gjithë magjik dhe të veçantë. Supozohet të jetë magjike, një herë në jetë, por kjo ishte si një shtrat me një yll. Nuk mund të rrinim atje. Djemtë ishin të mërzitur dhe po bërtisnin dhe shqetësoheshin ', ka thënë një prej anëtarëve të familjes.

Duket se ata nuk janë mjaftuar me kaq dhe kanë marrë një dëmshpërblim, i cili sipas zëdhënësit të Walt Disney World Resort, është dëmshpërblimi më i madh që dikush ka marrë në pesë vitet e fundit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011431932449341
array(1) { ["section"]=> string(121) "cifti-gay-adoptojne-binjaket-me-aftesi-te-kufizuara-dhe-shkojne-ne-disneyworld-gjate-udhetimit-i-ndodh-e-papritura-184808" }