Çifti i famshëm shqiptar puthje ‘’adoleshentësh’’ nëpër shkallë: Gjithmonë pa limite

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:13 07-10-2016 Çifti i famshëm shqiptar puthje ‘’adoleshentësh’’ nëpër shkallë: Gjithmonë pa limite

Çifti i famshëm shqiptar puthet mes shkallësh dhe siç e thonë edhe vetë, gjithnjë janë sjellë kështu si adoleshentë.

Big Basta dhe Vesa Luma të lumtur pa fund me njëri-tjetrin, kanë menduar të ndajnë për fansat këtë foto që tregon puthjen prej adoleshentësh.

‘’Gjithmonë si adoleshentë jemi sjellur! Gjithmonë pa limite, e gjithmonë bashkë Vesa Luma.'', shkruan me dashuri këngëtari për vajzën e jetës së tij. Këngëtarja ka hedhur këmbët në prehërin e bashkëshortit, duke shijuar puthjen me të, krejt e shkujdesur.

Të dy janë bërë tashmë edhe prindër të një djali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 1.0574769973755
array(1) { ["section"]=> string(85) "cifti-i-famshem-shqiptar-puthje-adoleshentesh-neper-shkalle-gjithmone-pa-limite-55405" }