Çifti i gazetarëve Arsen Hoxha dhe Menada Zaimi largohen nga ekrani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:34 05-06-2015 Çifti i gazetarëve Arsen Hoxha dhe Menada Zaimi largohen nga ekrani Arsen Hoxha e Menada Zaimi

Arsen Hoxha dhe Menada Zaimi  të cilët punojnë si gazetarë, kanë vendosur të largohen nga ekrani i televizionit për t’u zhvendosur në SHBA.

Sipas Info Media, çifti i gazetarëve kanë vendosur të shkëputen nga angazhimet e tyre në televizion, përkatësisht nga Vizion Plus dhe Agon Channel për një jetë më të mirë larg Shqipërisë. 

Arseni drejton emisionin pas edicionit të lajveve "30 minuta" e ndërsa Menada është moderatore e "Watching". Ata janë prindër të një vajze të vogël.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12985801696777
array(1) { ["section"]=> string(73) "cifti-i-gazetareve-arsen-hoxha-dhe-menada-zaimi-largohen-nga-ekrani-12788" }