Çifti i martuar është aq i shëndoshë, sa që nuk ka bërë kurrë seks

Publikuar tek: bota, më 18:28 01-12-2015 Çifti i martuar është aq i shëndoshë, sa që nuk ka bërë kurrë seks

Një çift kinez që janë aq të shëndoshë sa që nuk mund të konsumojnë martesën, kanë vendosur t’i nënshtrohen një operacioni që do t’iu japë mundësinë të kenë fëmijë bashkë.

Lin Yue dhe Deng Yang peshojnë të dy bashkë plot 400 kilogram. Dy zogjtë e dashuruar janë 30 vjeç dhe kanë 5 vite të martuar. Ata shpresojnë se operacioni do t’i ndihmojë të realizojnë ëndrrën për tu bërë prindër.

20151201_zaa_nc15_053.jpg

too_fat_to_have_sex_pair_go_on_a_diet-1.jpg

too_fat_to_have_sex_pair_go_on_a_diet-3.jpg

too_fat_to_have_sex_pair_go_on_a_diet-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01121997833252
array(1) { ["section"]=> string(71) "cifti-i-martuar-eshte-aq-i-shendoshe-sa-qe-nuk-ka-bere-kurre-seks-26718" }