“Çifti i ri” i kësaj vere do të jetë Luana Vjollca dhe Cozman

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:13 18-07-2016 “Çifti i ri” i kësaj vere do të jetë Luana Vjollca dhe Cozman

Do të jetë një këngë që do të dalë nga studio muzikore e Baba Stars, pikërisht nga reperi Getoar Selimi, projekti më i ri muzikor i Cozman në duet me Luana Vjollcën.

Ka qenë vetë Cozman, i cili pas ndarjes nga Tuna Sejdiu ka njoftuar fansat për një rikthim tek Ghetto Geasy dhe Majkaveli, të cilët i cilëson një Big Love. Para pak ditësh u përfol në media se Samanta Karavella ishte këngëtarja e përzgjedhur nga reperi Cozman për bashkëpunimin e radhës. Por mesa duket Getoari ka menduar Luanën si opsionin e duhur për të, duke i bërë kështu nder dhe kunatës për ta përfshirë në një këngë që pritet të jetë hit, shkruan “Story”.

Bashkëpunimi me Luana Vjollcën do të vijë i realizuar me videoklip, detajet e të cilit do t'i bëjë publike vetë Cozman.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14428687095642
array(1) { ["section"]=> string(65) "cifti-i-ri-i-kesaj-vere-do-te-jete-luana-vjollca-dhe-cozman-47021" }