Çifti i shumëpërfolur i showbizit në krizë? Dalin fotot e tradhëtisë, me një tjetër në krevat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:35 14-10-2016 Çifti i shumëpërfolur i showbizit në krizë? Dalin fotot e tradhëtisë, me një tjetër në krevat

Një prej çifteve më të pëlqyer në Gjemrani, duket se është në krizë gjatë kohëve të fundit pas publikimit në media të disa fotografive intime tradhëtie.

Këngëtarja gjermane Sarah Lombardi dhe bashkëshorti i saj këngëtari italiano-gjerman Paolo Lombadri, u bënë të famshëm gjatë pjesëmarrjes në spektaklin muzikor në Gjermani “Superstar”, ku të dy arritën në finale e madhe, raporton Newsbomb.al.

Ata u dashuruan dhe më pas u martuan, ndërsa janë një prej çifteve më të dashur për publikun gjerman.

Por së fundmi një foto e publikuar në mediat gjermane tregon 23 vjeçaren Sarah në shtrat me një djalë tjetër. Megjithëse shumë dyshojnë se bëhet fjalë për një montazh, për t’iu kundërpërgjigjur, Sarah ka zgjedhur të postojë këtë foto nga martesa me Pietron. /Newsbomb.al/

Screedfsfw4tsgsdgshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13309907913208
array(1) { ["section"]=> string(97) "cifti-i-shumeperfolur-i-showbizit-ne-krize-dalin-fotot-e-tradhetise-me-nje-tjeter-ne-krevat-56232" }