Çifti i të fejuarve grabiten Shkodër nga 3 persona të armatosur

Publikuar tek: aktualitet, më 19:33 03-11-2015 Çifti i të fejuarve grabiten Shkodër nga 3 persona të armatosur

Një çift të fejuarish janë grabitur nga tre persona të maskuar gjatë pasdites së sotme në qytetin e Shkodrës.

3 personat me maska dhe armë i kanë marrë rreth 7 mijë lekë të reja dhe një telefon dy personave me inicialet F.A dhe E.L ndërsa më pas janë larguar me një automjet “Fuoristradë”. Policia e shkodrës ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve si dhe janë ngritur pika të shumta kontrolli.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndalohet në Angli Francesco Becchetti, do ekstradohet drejt Shqipërisë
Ekstradohet drejt Italisë 34 vjeçari, shoku i tij u arratis dje nga Komisariati i Policisë »
Article Logic
Execution time: 0.01121997833252
array(1) { ["section"]=> string(69) "cifti-i-te-fejuarve-grabiten-shkoder-nga-3-persona-te-armatosur-24602" }