Çifti Jolie dhe Pitt kërkojnë bekimin e Papa Francesco-s

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:46 09-01-2015 Çifti Jolie dhe Pitt kërkojnë bekimin e Papa Francesco-s

Papa Francesco ka fituar zemrën e gjithë botës, përfshij këtu edhe atë të Brad Pitt e Angelina Jolie , të cilët gjatë muajit janar kanë planifikuar t'i bëjnë një vizitë në Vatikan, siç Us Weekly raporton. Dy aktorët konsiderohen pa një besim fetar të caktuar. Madje në 2012, 51-vjeçari deklaroi se kishte kohë që ishte shkëputur nga feja duke e konsideruar veten një ateist, megjithatë duket se kjo nuk e pengon atë të adhurojë Atin e Shenjtë, mesazhin që ai po i percjell botës, dhe këtë ka vendosur t'ja thotë në sy!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025830030441284
array(1) { ["section"]=> string(60) "cifti-jolie-dhe-pitt-kerkojne-bekimin-e-papa-francesco-s-769" }