Çifti kapet ‘mat’ duke bërë seks në plazh, dikush bërtet: Jepi kampion (VIDEO +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:34 15-03-2019 Çifti kapet ‘mat’ duke bërë seks në plazh, dikush bërtet: Jepi kampion (VIDEO +16)

Në Argjentinë një çift është kapur nga plazhistët e tjerë duke bërë seks brenda në det.

Video u publikua ditën e djeshme te 'the Sun' dhe tashmë është bërë virale në të gjithë botën.

Shumë nga njerëzit kanë filmuar këtë ngjarje të pazakontë. Plazhi ndodhet në Argjentinën lindore atje ku temperatura tani është 30 gradë.

Në video mund të dëgjohen njerëzit duke bërtitur e duatrokitur. Madje dikush dëgjohet në video duke bërtitur ‘Ec kampion’.

Për të parë videon kliko në: https://www.thesun.co.uk/news/8637288/couple-have-sex-beach-littoral/

53799354_396799467812774_7964391425884291072_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026003122329712
array(1) { ["section"]=> string(82) "cifti-kapet-mat-duke-bere-seks-ne-plazh-dikush-bertet-jepi-kampion-video-16-156549" }