Çifti Kokëdhima shkëlqejnë në krahët e njëri-tjetrit, ja si e quan Brixhida të shoqin (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:08 01-03-2017 Çifti Kokëdhima shkëlqejnë në krahët e njëri-tjetrit, ja si e quan Brixhida të shoqin (FOTO)

Çifti Kokëdhima duken shumë të lumtur nën krahët e njëri-tjetrit.

Koço dhe Brixhida Kokëdhima janë ndër çiftet më të përfoluara për marrëdhënen e tyre dhe dashurinë të cilën sheshherë e shprehin publikisht.

Brixhida ka publikuar një foto me bashkëshortin dhe ka shkruar, “Me zemrën time, pas takimit me socialistët dhe mbeshtetësit e Durrësit!? Për një atdhe më të mirë!”.

Ajo është një bashkëshorte, e cila dhe pse ka angazhime në biznesin e saj, i qëndron dhe të shoqit në çdo çast pranë. 

cifti.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024631023406982
array(1) { ["section"]=> string(95) "cifti-kokedhima-shkelqejne-ne-krahet-e-njeri-tjetrit-ja-si-e-quan-brixhida-te-shoqin-foto-70422" }