Çifti kryeministror në Vatikan, veshja e Linda Ramës dhe fotoja e shumëkomentuar me Jozefina Topallin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:49 04-09-2016 Çifti kryeministror në Vatikan, veshja e Linda Ramës dhe fotoja e shumëkomentuar me Jozefina Topallin

Presidenti Bujar Nishani, kreu i Kuvendit Ilir Meta, kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama ministrja e Mbrotjes Mimi Kodheli, ministri i jashtëm Ditmir Bushati, ish kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, deputetja Ledi Shamku etj., si pjesë e delegacionit shqiptar kanë ndjekur nga afër ceremoninë nën drejtimin e Atit të Shenjtë, Papa Françesku.

Këto janë disa nga fotot e çiftit kryeministror ku ka rënë në sy veshja e Linda Ramës. Linda ka veshur bluzë të zezë, pjesërisht transparent në pjesën e krahëve dhe dekoltesë me tyl si dhe pantallona gjithashtu të zeza.

Duket se zonja Linda ka zgjedhur veshjen e duhur për eventin e rëndësishëm që mori vëmendjen e gjithë botës.

Një tjetër foto e shumëkomentuar është edhe ajo ku çifti kryeministror ecën para ndërsa deputetja demokrate Jozefina Topalli ecën nga pas tyre shoqëruar edhe nga socialistja Ledi Shamku.

Duket se Topalli ka qenë mjaft në humor sot pasi u fotografua edhe duke qeshur me kryeparlamentarin Ilir Meta.

Për më shumë shikoni fotot nga Vatikani...

Fotoja e komentuar me Topallin

topi.png

di1.jpg

Delegacioni shqiptar

edi8.png

edi2.jpg

 

edi3.jpg

edi4.jpg

edi5.jpg

edi6.jpg

edi7.jpg

edi9.jpg

edi10.jpg

er2.jpg

er3.jpg

er4_copy.jpg

er5_copy.jpg

er6_copy.jpg

er7_copy.jpg

er1.jpg

er8_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026188135147095
array(1) { ["section"]=> string(106) "cifti-kryeministror-ne-vatikan-veshja-e-linda-rames-dhe-fotoja-e-shumekomentuar-me-jozefina-topallin-51844" }