Çifti më në fund e pranon, postojnë foton e parë në IG

Publikuar tek: slide-lart, më 10:30 11-04-2016 Çifti më në fund e pranon, postojnë foton e parë në IG

Kanë kohë bashkë por janë treguar të rezervuar duke mos postuar asnjë foto së bashku në rrjetet sociale për ndjekësit e tyre.

Por tanimë akujt janë thyer.  Modelja e njohur Irina Shayk dhe Bradley Cooper kanë zgjehdur këtë foto tejet provokuese për ndjekësit e tyre dhe sigurisht janë komentuar kaq shumë. Të dy duken mjaft në formë, ndonëse nga mimika skuptojmë gjë.

ir.jpg

cifti.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075118541717529
array(1) { ["section"]=> string(59) "cifti-me-ne-fund-e-pranon-postojne-foton-e-pare-ne-ig-37371" }