Çifti Meta-Kryemadhi i paprekur nga “furtuna” politike, me qetësi dhe dashuri në ambientet e shtëpisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:09 23-02-2017 Çifti Meta-Kryemadhi i paprekur nga “furtuna” politike, me qetësi dhe dashuri në ambientet e shtëpisë

Pavarësisht “furtunës” me zhvillimet më të fundit politike në vend, çifti Meta- Kryemadhi duket se nuk e kanë humbur qetësinë dhe dashurinë.

Ja ku i shohim në këtë foto të dy, mbrëmë, krah njëri-tjetrit, të buzëqeshur në ambientet e shtëpisë. Kjo foto, duket se ka frymëzuar edhe të rinjtë e partisë LSI të cilët e kanë shpërndarë masivisht në rrjetet sociale duke e përshkruar si një çift model.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036856889724731
array(1) { ["section"]=> string(104) "cifti-meta-kryemadhi-i-paprekur-nga-furtuna-politike-me-qetesi-dhe-dashuri-ne-ambientet-e-shtepise-69654" }