Çifti shqiptar bëhet i famshëm falë Encës, merr oferta pune nga kompani të ndryshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:01 14-12-2016 Çifti shqiptar bëhet i famshëm falë Encës, merr oferta pune nga kompani të ndryshme

Një çift shqiptar të cilët jetojnë në Zvicër papritur janë bërë mjaft të njohur për shkak të këngëtares Enca Haxhia.

Mërgimja dhe Xhemi Aliu kanë arritur mbi 100 mijë ndjekës në Instagram dhe kjo për shkak se Enca ka shpërndarë videon e tyre gjatë verës që lamë pas.

“Se do të kemi kaq shumë ndjekës, nuk e kemi menduar kurrë”,- thotë Mergime Aliu.

22-vjeçarja dhe bashkëshorti i saj Xhemi ndiqen në profilin e tyre në Instagram (“mr.mrs.aliu”) nga rreth 100 mijë njerëz, thekson media zvicerane “20min.ch”.

Që pas postimit të Encës kanë pranuar oferta nga kompani të ndryshme për reklama duke u bërë kështu mjaft të njohur.

 

 g_1481724060-8174544.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01207709312439
array(1) { ["section"]=> string(88) "cifti-shqiptar-behet-i-famshem-fale-ences-merr-oferta-pune-nga-kompani-te-ndryshme-62671" }