Cigarja në ambjente të mbyllura

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:10 24-02-2015 Cigarja në ambjente të mbyllura

Presidenti i ekipit të futbollit Kukës, Safet Gjici, presidenti i ekipit të Skënderbeut Tan Take si dhe kryetari i Bashkisë Kukës Hasan Halili, janë gjetur në një zyrë pas ndeshjes Kukësi-Skënderbeu. Veçse në fotot që kanë publikuar për median ka një detaj: Shumë mirë që presidentët qëndrojnë bashkë, por e dinë shumë mirë se cigarja është e ndaluar nëpër ambiente të mbyllura dhe në radhë të parë kjo duhet të zbatohet nga shefat. Aq më tepër që Gjici mban dhe detyrën e prefektit. Kështu që, duhet të marrin nga këto foto, një gjobë të majme, antiduhan. Apo gjobat janë vetëm për popullin?????

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010202884674072
array(1) { ["section"]=> string(36) "cigarja-ne-ambjente-te-mbyllura-4258" }