‘Cilët politikanë duhet të ishin në burg tani?’, vajza e Koço Kokëdhimës jep përgjigjen befasuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:20 19-04-2019 ‘Cilët politikanë duhet të ishin në burg tani?’, vajza e Koço Kokëdhimës jep përgjigjen befasuese

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e njohur dhe si  vajza e kreut të ‘Zgjidhja’ Koço Kokëdhimës, është e ftuara e mbrëmjes së nesërme në emisionin ‘Xing me Ermalin’.

Pak minuta më parë ajo ka shpërndarë në rrjetet sociale videon-promo të emisionit, ku dhe jepen disa momente nga  intervista e saj.

Një nga pyetjet ka qenë vërtetë interesante dhe përgjigja e këngëtares po ashtu.

‘Cilët politikanë duhet  të ishin në burg tani?’, pyet Mamaqi.

Ndërkohë Besa përgjigjet: ‘Ata që do të duhet të ishin, nuk janë’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022377967834473
array(1) { ["section"]=> string(100) "cilet-politikane-duhet-te-ishin-ne-burg-tani-vajza-e-koco-kokedhimes-jep-pergjigjen-befasuese-161108" }