Cili pagoi më shumë për dasmën Jonida apo Besniku? Ja si përgjigjet çifti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:22 16-09-2019 Cili pagoi më shumë për dasmën Jonida apo Besniku? Ja si përgjigjet çifti

Dy ditë më parë Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare.

Dasma pati elementë të veçantë, shumë të ftuar Vip dhe argëtim pafund.

Gjatë dasmës Jonida dhe Besniku luajtën lojën me këpucë. Ata duhet t'i përgjigjeshin pyetjeve që u bënte Ermali, duke ngritur këpucën e vet ose të partnerit.

"Cili pagoi më shumë për dasmën", pyeti Ermali. Ndërkohë, Jonida ngriti këpucën e Besnikut dhe ky i fundit të Jonidës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026974201202393
array(1) { ["section"]=> string(79) "cili-pagoi-me-shume-per-dasmen-jonida-apo-besniku-ja-si-pergjigjet-cifti-178596" }