Çiljeta bën ndryshimin drastik, kështu nuk e kemi parë asnjëherë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:24 28-12-2017 Çiljeta bën ndryshimin drastik, kështu nuk e kemi parë asnjëherë (Foto)

Këngëtarja e skenës shqiptare Çiljeta Xhilaga, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Intsagram një foto në të cilën shfaqet tërësisht ndryshe.

Jemi mësuar ta shohim me ndryshime në pamjen e saj por kështu nuk e kemi parë asnjëherë. Çiljeta shfaqet me baluke, dhe me flokë të zinj. Ky ndyshim i ka bërë ndjekësit e saj ta komentojnë së tepërmi për pamjen, megjithëse duhet thënë se edhe kështu duket përsëri shumë seksi.

Çiljeta është dalluar gjithmonë për shfaqjen e saj ekstravagante në skenë.

cili.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019853115081787
array(1) { ["section"]=> string(75) "ciljeta-ben-ndryshimin-drastik-keshtu-nuk-e-kemi-pare-asnjehere-foto-104700" }