Çiljeta dhe Alban Hoxha i Partizanit, 9 muaj bashkë: Ja kush ia shprehu i pari dashurinë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:43 06-11-2016 Çiljeta dhe Alban Hoxha i Partizanit, 9 muaj bashkë: Ja kush ia shprehu i pari dashurinë (Video)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka folur për herë të parë në “Oktapod” për lidhjen e saj me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën, duke zbuluar detaje rreth lidhjes së tyre.

Këngëtarja ka thënë se është njohur me portierin rreth 9 muaj më parë, e lidhja ka ndihmuar pozitivisht të dy “për të dalë nga një gropë e zezë”. Pjesë nga intervista:

"Nuk kam qenë tifoze më përpara po jam bërë këtë kohën e fundit me Partizanit. Princi ka ardhur. Pa kompromis ka jemi hapur të gjitha dyert."

E do shumë atë?

Pa fund.

Çfarë të bëri të biesh në dashuri me Albanin?

Çdo gjë lind në impaktin e parë dhe lind që nga sytë. Jemi njohur para 9 muajsh.

E guajte ti e para po ai?

Të dy njëkohësisht. Tek të dy ne ka ndikuar njëkohësiht për mirë kjo. Le të themi që kemi ndikuar njëri-tjertin për të dalë nga një gropë e zezë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024120092391968
array(1) { ["section"]=> string(98) "ciljeta-dhe-alban-hoxha-i-partizanit-9-muaj-bashke-ja-kush-ia-shprehu-i-pari-dashurine-video-58598" }