Çiljeta dhe Alban Hoxha shkëmbejnë dashuri në publik, ja mesazhet që zbulojnë lidhjen e këngëtares me portierin e Partizanit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 29-08-2016 Çiljeta dhe Alban Hoxha shkëmbejnë dashuri në publik, ja mesazhet që zbulojnë lidhjen e këngëtares me portierin e Partizanit

Dashuria mes portierit të Partizanit dhe këngëtares së njohur Çiljeta Xhilaga nuk njeh kufij, madje tashmë komentet janë të hapura dhe gjithçka bëhet publike për ndjekësit në rrjetet sociale.

Në një foto të publikuar nga portieri Alban Hoxha, shihet komenti i këngëtares, e cila i thotë “Bubu ime”, shoqëruar dhe me një pamje të arinjve Panda. Ndërsa “gardiani” i komenton disa shprehje emocionale “fytyrë me sy në formë zemre”.

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015712022781372
array(1) { ["section"]=> string(129) "ciljeta-dhe-alban-hoxha-shkembejne-dashuri-ne-publik-ja-mesazhet-qe-zbulojne-lidhjen-e-kengetares-me-portierin-e-partizanit-51190" }