Çiljeta dhe “lil gangsta” Fernando shijojnë kohën me diell

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:39 17-04-2015 Çiljeta dhe “lil gangsta” Fernando shijojnë kohën me diell Çiljeta dhe djali i saj Fernando

Çiljeta Xhilaga sapo ka ndarë me miqtë në profilin social Instagram një foto ku shihet me shoqëruesin e saj të pandashëm, Fernandon e vogël.

Nënë e bir duket se kanë shfrytëzuar kohën e pritjes në semafor për të treguar se janë “OK”. Ata kanë ngritur gishtin në shenjë “OK” dhe kanë dhuruar puthje. “E lumtur dhe e bekuar” ka shkruar Çiljeta mbi foto.

Çiljeta e ka ndjerë ngritjen e temperaturave gjatë këtyre ditëve dhe po i shijon daljet pranverore me “lil Gangsta-n” e saj të vogël, siç e quan edhe vetë djalin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025890111923218
array(1) { ["section"]=> string(61) "ciljeta-dhe-lil-gangsta-fernando-shijojne-kohen-me-diell-9032" }