Çiljeta dhe Noizy kopjojnë Kardashian dhe West

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:15 26-02-2015 Çiljeta dhe Noizy kopjojnë Kardashian dhe West

Çiljeta Xhilaga dhe reperi i njohur si Noizy shumë shpejt do të nxjerrin këngën e tyre më të re të tityulluar “Gangsta love” dhe pak para daljes së klipit kanë pozuar për revistën “Who".

Kjo foto bëri xhiron e rrjeteve sociale duke aluduar shumë edhe mbi një lidhje të mundshme mes këngëtarëve por Çiljeta i përgënjeshtroi këto zëra dhe madje tha se nuk ishte lakuriq, siç dukej në foto në krahët e Noizyt.

Vihet re se këngëtarët kanë pozuar njësoj si Kim Kardashian e Kanye West kanë pozuar për një revistë franceze.

Mesa duket këngëtarët i kanë burim inspirimi kolegët e tyre hollivudianë ndaj nuk janë menduar dy herë për t’u dukur si ata edhe në këtë foto-kopertinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Faydee dhe Claydee, këngë premierë "Who" (Video)
Vajza që merr dhurata nga zogjtë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0096440315246582
array(1) { ["section"]=> string(51) "ciljeta-dhe-noizy-kopjojne-kardashian-dhe-west-4505" }