Çiljeta duket rrezatuese këtë mbrëmje, “rrëmben” spidermanin e saj, dalin shëtitje e shkrepin foto në mes të bulevardit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:18 13-07-2017 Çiljeta duket rrezatuese këtë mbrëmje, “rrëmben” spidermanin e saj, dalin shëtitje e shkrepin foto në mes të bulevardit

Çiljeta Xhilaga bashkë me bukuroshin e saj të vogël Fernandon, këtë pasdite kanë vendosur të dalin shëtitje nënë e bir tok.

Çili nuk lë rast pa na treguar çfarë bën në përditshmëri Fernando, pasi gjithmonë ka treguar përkushtim të madh ndaj të birit.

Në foton që ka publikuar këngëtarja disa minuta më parë në instagram të dy shihen së bashku, teksa kanë ndaluar në mes të rrugës për të shkrepur një foto në të cilën Çili shkruan “Me spidermanin tim, jashtë”, raporton newsbomb.al.

 Duhet të themi se në këtë mbrëmje që kanë vendosur ta kalojnë nën shoqërinë e njëri-tjetrit, si këngëtarja ashtu dhe Fernando ngjajnë shumë të bukur. /Newsbomb.al/

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.097468852996826
array(1) { ["section"]=> string(121) "ciljeta-duket-rrezatuese-kete-mbremje-rremben-spidermanin-e-saj-dalin-shetitje-e-shkrepin-foto-ne-mes-te-bulevardit-86064" }