Çiljeta ka një njoftim për të gjithë ju, zbuloni se ku mund ta ndiqni sonte bashkë me Fernandon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:04 04-10-2016 Çiljeta ka një njoftim për të gjithë ju,  zbuloni se ku mund ta ndiqni sonte bashkë me Fernandon

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka njoftuar në rrjetet sociale se ku mund ta shihni sonte bashkë me djalin e saj Fernando. Çiljeta do jetë e ftuara special e Julian Dedës në emisionin “Apartamentin 2XL”.

"Sot në Apartamentin 2XL ora 21:00 bashkë me Fernandon dhe të çmendurit Julian Deda dhe Turian Hyska", shkruan këngëtarja duke ftuar në këtë mënyrë fansat e saj që ta ndjekin.

 

 cili_ballore.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027420043945312
array(1) { ["section"]=> string(100) "ciljeta-ka-nje-njoftim-per-te-gjithe-ju-zbuloni-se-ku-mund-ta-ndiqni-sonte-bashke-me-fernandon-55085" }