Çiljeta mbulohet me shami të zezë, Oriola Marashi i komenton në FOTO

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:23 23-05-2019 Çiljeta mbulohet me shami të zezë, Oriola Marashi i komenton në FOTO

Këngëtarja e njohur Cciljeta Xhilaga në fillim të muajit të shenjtë të Ramazanit ka bërë me dije se po agjëron.

Në postimet e saj këngëtarja shfaqet e mbuluar me shami dhe ka treguar se do të jetë një grua e vërtetë myslimane.

Komentet dhe reagimet lidhur me këto pamje kanë qenë nga më të ndryshmet.

Edhe ditën e djeshme këngëtarja ka publikuar një video ku shihet përsëri e mbuluar të rroba dhe shami të zezë.

Kjo pamje e Cciljetës ka tërhequr vëmendjen e modeles së njohur Oriola Marashi e cila i ka lënë një koment Çiljetës:

‘Bukuri e rrallë’, i ka komentuar Oriola.

 

auto_-640-0-5ce6609167c121558602831.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.9284451007843
array(1) { ["section"]=> string(74) "ciljeta-mbulohet-me-shami-te-zeze-oriola-marashi-i-komenton-ne-foto-165397" }