Çiljeta merr vendimin e vështirë për trupin e saj: Më uroni fat!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:09 08-06-2016 Çiljeta merr vendimin e vështirë për trupin e saj: Më uroni fat!

Çiljeta Xhilaga merr vendimin e vështirë për trupin e saj dhe ka zgjedhur këtë të mërkurë të kryejë operacionin që do t’i zvogëlojë gjoksin.

Më uroni fat pas pak orësh jo më gjoks të madh. Ndjehem grua me fat që operacioni im do të bëhet nga doktori më i mirë në Itali dhe doktori i shumë njerëzve të famshëm në Europë’’, shkruan këngëtarja që ndërsa newsbomb.al mëson se operacioni në fakt sapo ka përfunduar dhe gjoksi i Çilit, tanimë është dy numra më i vogël.

ciljetagjoksiok.jpg

Dhe para se të hynte në operacion, Çiljeta ka shpërndarë këtë foto shtrirë në shtrat ku në krah ndodhet kirurgu i saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02878999710083
array(1) { ["section"]=> string(68) "ciljeta-merr-vendimin-e-veshtire-per-trupin-e-saj-me-uroni-fat-42824" }