Çiljeta ndihet e bekuar nga dashuria e ofruar, por nga kush? (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:28 03-10-2016 Çiljeta ndihet e bekuar nga dashuria e ofruar, por nga kush? (Foto)

Çiljeta Xhilaga ndihet e bekuar për dashurinë që që i jep “Don Fernando” i saj.

Pasditen e sotme Çiljeta ka shëtitur nga “Liqeni Artificial” me të birin.

“Kur Allahu të bekon me shumë dashuri”,-shkruan këngëtarja teksa ka postuar foto me Fernando, i cili i fal shumë dashuri duke e puthur dhe e përqafuar. 

ciljeta_xhilaga.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0346360206604
array(1) { ["section"]=> string(69) "ciljeta-ndihet-e-bekuar-nga-dashuria-e-ofruar-por-nga-kush-foto-54966" }