Çiljeta në mbështetje të Partizanit, nget makinën me shpejtësi maksimale, por shikoni ç’ndodh ndërkohë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:47 30-10-2016

Rruges per elbasan ?kshu esht Kur I le gjerat per sek Te fundit ???? @xhoanaa_iimerii1 #matchday#forcapartizani ❤️

A video posted by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nisur me shpejtësi për në Elbasan në mbështetje të skuadrës së zemrës “Partizani” ku luan dhe futbollisti Alban Hoxha.

Ndërkohë që Çiljeta nget makinën me shpejtësi ajo bën dhe tualetin.n“Rrugës për Elbasaqn, kështu është kur i lë gjërat për sekontën e fundit”,-shkruan Çilieta teksa ka postuar dhe videon në Instagram. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022223949432373
array(1) { ["section"]=> string(112) "ciljeta-ne-mbeshtetje-te-partizanit-nget-makinen-me-shpejtesi-maksimale-por-shikoni-c-ndodh-nderkohe-video-57879" }